בדיקת זכאות חינם
04-9833595

דו"ח שנתי לעצמאים

לבדיקת זכאות שלח/י לנו הודעה

דוח שנתי לעצמאים הינו דוח המרכז את כל נתוני ההכנסות הן מעסק והן משכר או מכל מקור הכנסה אחר כמו הכנסות משכ"ד, רווחי הון וכו'. לעומת שכירים, עצמאים יכולים לקזז מההכנסות שלהם הוצאות שונות ובכך בעצם להפחית את המס שעליהם לשלם וכמו כן, ניתן כמובן לקבל זיכויים שונים (כמו למשל זיכוי על תרומות/ביטוחי חיים תואר אקדמי ועוד'). בדוח נכללות גם הפקדות לגמל כמו הפרשה עצמאית לפנסיה וכד'. במידה ובעל/ת התיק נשואים, הדוח יכיל את הנתונים גם של בן/בת זוגתו.

למה להגיש דוח שנתי דרך רואה חשבון

הכנת דוח שנתי באמצעות רואה חשבון, נותנת לנישום ערך מוסף גבוה בהרבה מהגשה עצמית של הדו"ח או אפילו משירות בלשכת השירות של מס הכנסה (להם אין שום אינטרס להיטיב עם הנישום). על ידי מימוש נכון בסעיפי הניכויים והזיכויים המגיעים ללקוח על פי חוק ניתן להקטין את נטל המס באופן משמעותי ועין מקצועית וחדה יכולה לכוון אתכם בניירת הנדרשת לשם כך. בנוסף, במידה ואתם מגישים עם משרד מייצג ניתן לקבל ארכות להגשת הדו"ח ועל ידי כך לאסוף את הנתונים באופן מסודר. 

הדוחות מוכנים על ידי המשרד משודרים ישירות למחשב מס הכנסה, עובדה שמזרזת קבלת החזרי מס במידה והדוח מראה זכאות לכך.

שירות הגשת דוח שנתי דרך קרבי ניהול בע"מ

משרדנו מכין, משדר ומגיש למס הכנסה דו"חות שנתיים, הן ללקוחות המצויים בחבילת שירות (עוסקים מורשים/חברות), והן ללקוחות המנהלים בעצמם את הנהלת החשבונות שלהם (בדרך כלל עוסקים פטורים) אשר רוצים להשתמש רק בשירות הכנת הדוחות השנתיים של המשרד.

/ 5.

לבדיקת זכאות שלח/י לנו הודעה
דילוג לתוכן