בדיקת זכאות חינם
04-9833595

החזר מס על משיכת קרן פנסיה

לבדיקת זכאות שלח/י לנו הודעה

קופת הפנסיה היא מקור הפרנסה שלכם בעת יציאתכם לפנסיה ולכן בכדי למנוע משיכה מוקדמת של קופה זו המס שמשולם בגין משיכה מוקדמת של קופת הפנסיה (משיכה שלא כדין, כלומר לפני גיל פרישה) הטילה המדינה מס של 35% למי שברצונו למשוך כספי תגמולים מקופה זו לפני הזמן.

החזר מס בגין משיכת כספי פנסיה

לרוב האנשים שמושכים את קופת הפנסיה שלהם הינם אנשים הנזקקים לכספים באופן מידי ומכיוון שאין בידם כספים נזילים/חסכונות אחרונים הם פודים את הקופה ומשלמים את המס הגבוה.

אם משכתם קופת פנסיה, לא הגעתם לחבות מס ולא יכולתם לנצל את נקודות הזיכוי שלכם כאזרחי מדינת ישראל, תוכלו לנצל את נקודות הזיכוי האלו כנגד משיכת קופת הפנסיה שביצעתם ולקבל החזר מס בגין משיכת קופת הפנסיה שלכם.

כמו כן, אם אינכם מגיעים לחבות מס ותפנו למס הכנסה טרם המשיכה, תוכלו בעזרת הצגה של מספר מסמכים לקבל מראש פטור על משיכה עד תקרת שווי נקודות הזיכוי.

יש מקרים נוספים אשר יכולים לזכות אתכם בפטור על משיכת קופת פנסיה כגון נכות רפואית שלכם או של אחד מבני משפחתכם (לא עלינו)- תוכלו לקרוא על הקריטריונים לפטור באתר של חברת הביטוח שלכם.

למה מומלץ להשתמש בשירות של חברה להחזרי מס

חשוב לבצע בדיקה מקיפה ומקצועית להחזרי מס ולכן מומלץ לפנות לחברה המתמחה בכך.                               לחברה שלנו יש ניסיון של מעל 30 שנה בתחום החזרי המס ובזכות הידע המקצועי שלנו נוכל לעזור לכם לקבל את המירב מרשויות המס.

/ 5.

לבדיקת זכאות שלח/י לנו הודעה
דילוג לתוכן