בדיקת זכאות חינם
04-9833595

החזר מס בגין רילוקיישן

לבדיקת זכאות שלח/י לנו הודעה

נסיעה לעבודה בחו"ל (רילוקיישן) או חזרה ממנה יכולה לזכות בהחזרי מס הכנסה בארץ, בעיקר כאשר המעבר הוא לעבודה עבור חברה זרה ולא חברה ישראלית.  עובד ישראלי שמבצע רילוקיישן, יכול לנכות מן ההכנסות בחו"ל בשנת המעבר/ שנת החזרה לארץ הוצאות המוכרות בניכוי כמו למשל: טיסות, ביטוחים, אש"ל בלי קבלות, שכ"ד, אחזקת רכב וחינוך ילדים.

בנוסף, למי שעשה רילוקיישן לתקופה של 3 שנים ומעלה מומלץ לבדוק את האפשרות לעשות ניתוק תושבות במוסד לביטוח לאומי ובמס הכנסה

החזר מס בעקבות רילוקיישן

מכיוון שמדובר על החזר מס בגין עבודה בחלק מהשנה, אם עשיתם רילוקיישן באמצע השנה (ולא ממש בתחילת השנה הקלנדרית או ממש בסופה) ושילמתם מס בארץ לפי כן ובהנחה שלמדינה אליה עברתם יש אמנת כפל מס עם מדינת ישראל (דבר המקטין את הסיכון שתצטרכו לשלם מס נוסף בגין העבודה בחו"ל בארץ) או לחלופין אם שבתם מחו"ל באמצע השנה וחזרתם לעבוד ולשלם מס בארץ רוב הסיכויים שתהיו זכאים להחזר מס בגין רילוקיישן..

החזר מס בגין רילוקיישן בשנת שבתון

סקטור נוסף בתחום זה שיכול להיות זכאי להחזר מס בגין שהייה בחו"ל, הוא אקדמאים ובעיקר מרצים שיוצאים לשנת שבתון. השנה בה אקדמאיים/ מרצים יצאו לשנת שבתון בחו"ל או שנת החזרה, מזכות אותם בהחזר מס משום שהמס שנוכה במקור מהכנסתם, אינו כולל את מלוא ההוצאות אותן ניתן לתבוע בגין השהייה בחו"ל.

למה מומלץ להשתמש בשירות של חברה להחזרי מס

מכיוון שנושא החזרי מס לחוזרים מחו"ל הינו נושא מורכב, יש לבחון כל מקרה לגופו ומומלץ לשם כך להיעזר בחברה להחזרי מס המתמחה בתחום.

למשרדנו התמקצעות בהחזרי מס בתחום זה מכיוון שאנו מתמחים בין היתר בהחזרי מס להייטקיסטים (אוכלוסיה שעושה לא מעט רילוקיישנים).

/ 5.

לבדיקת זכאות שלח/י לנו הודעה
דילוג לתוכן